منو
سبد خرید

کارت مگنت اهنربایی تبلیغاتی

مشتری گرامی لطفا بعد از ثبت و آپلود فایل خود مبلغ واریزی را به شماره حساب داخل فاکتور خود واریز نمایید و فیش واریزی یا شماره پیگیری یا 4رقم آخر شماره کارت و شماره فاکتور مربوطه به سفارش را برای پیامک با با برنامه واتس آپ برای ما ارسال کنید
کارت مگنت اهنربایی تبلیغاتی
جدید
کارت مگنت اهنربایی تبلیغاتی

این کارت از 2 قسمت تشکیل شده است قسمت زیرین که مگنت می باشد و قابلیت نصب روی تمام سطوح فلزی را فراهم می کند و قسمت روی کار که چاپ می باشد و قابلیت چاپ تمام طرح ها را روی کارت دارا می باشد .

این کارت دارای مزایای بسیار متعدد می باشد و به نظر می رسد برای شرکت ها و اشخاصی که کارهای خدماتی دارند مثل تعمیرات ، تاکسی سرویس ها ، رستورانها ،فست فود ها ،فروشگاهها و مغازه ها می توانند از این کارت استفاده تبلیغاتی خوبی ببرند بهترین گزینه می باشد . از مزایای مهم آن می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
1. با اهدای این کارت به مشتری خود همیشه جلوی چشم او هستید و هر زمان به خدماتی مشابه خدمات شما احتیاج پیدا کند اولین گزینه شما خواهید بود .
2. شما را از هزینه چاپ کارتهای متعدد می رهاند زیرا با نصب روی سطوح فلزی منازل و یا محل کار مشتریان شما نیاز به چاپ مجدد کارت و ارسال نمی باشد .
3. طراحی کارت ویزیت خاص شغل خود و برش آن اثر گذاری چند برابر می کند .به طور مثال به شکل ماشین ، آچار ، کامپیوتر و ...

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
  • مدل: آهنربایی
0 تومان

گزینه های موجود