منو
سبد خرید

بلاگ

02 May چاپ لیبل پی وی سی با دستگاه های دیجیتال کونیکا مینولتا
xlargelabel 918 2190
شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که آیا با دستگاه های دیجیتال معمولی که سیستم فیوزینگ (غلطک حرارتی پخت رنگ ) آنها بصورت پیچشی هست و مستقیم لیبل را هدایت نمیکند می توان لیبل پی وی سی چاپ کرد یا نه.لیبل پی وی سی نوعی لیبل است که در مقابل کشش و پارگ..
23 Dec طرفند برنامه ورد آفیس
xlargelabel 1907 5932
در این پست، آموزش یک طرفند بسیار کارآمد رو برای شما داریم که اگثرا با این مشکل در جابجایی فایل های ورد در سیست های مختلف مواجه هستیم فونت های تایپی در سیستم دیگر جابجا یا بهم خورده میشود.این مشکل بیشتر با فونت های فارسی پیش میاد .با ما همراه باشید تا..
04 Dec لیبل شیشه ای
xlargelabel 872 2443
یکی دیگر از انواع لیبل را می توان ، لیبل شیشه ای یا ترنسپرنت نام برد که کاربرد های فراوانی از این نوع لیبل در صنعت و تبلیغات و سطح جامعه دارد.در این عکس میتوان کاربردی را نشان دادکه برای شناسایی خودروهای ورودی به پارکینگ شخصی یا شرکتی را همراه با کد ..
29 Jul برچسب اموال چیست ؟
xlargelabel 145 1284
چاپ برچسب اموال (لیبل اموال)چاپ برچسب اموال (لیبل اموال)برچسب اموال مانند هولوگرام و لیبل گچی به عنوان یکی از برچسب های امنیتی شناخته میشود. این برچسب با توجه به قابلیت های خود ابزاری برای شماره گذاری لوازم و ابزارهای موجود در شرکت و همچنین پلمپ بسته..
15 Jun تاریخچه انواع روش های چاپ
xlargelabel 114 963
تاریخچه و انواع روش‌های چاپهمان‌قدر که امروزه خواندن مطالب اینترنتی روی صفحه کامپیوتر لذت دارد، در قرن 15 میلادی خواندن یک کتاب‌  لذت داشت و جالب به نظر می‌رسید. زیرا در آن زمان تکنولوژی چاپ تازه شروع به فعالیت کرده‌بود و اختراع دستگاه‌های چاپ پرسی ج..
06 Jun نمایشگاه چاپ و بسته بندی ترکیه 2020  تاریخ 30مهر الی 03آبان 1399
xlargelabel 32 519
نمایشگاه صنعت بسته بندی استانبول از ۳۰ مهر الی ۰۳ آبان ۱۳۹۹ در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. نمایشگاه صنعت بسته بندی استانبول بزرگترین رویداد بسته بندی ترکیه می باشد. بیش از ١٢٠٠ غرفه دار، برنامه های آموزشی الهام بخش و جوایز و نمایش های ویژ..
26 May چاپ ترنسفر
xlargelabel 15 818
یکی از مهم ترین روش های چاپ ، چاپ ترانسفر می باشد . این چاپ با کیفیت بسیار بالا و سازگاری بالا با محیط زیست بسیار مورد توجه صاحبان مشاغل قرار گرفته است . برخلاف دیگر چاپ ها که باعث آلودگی محیط خواهد شد ،  در این چاپ کاغذ های چاپی با مرکب مخصوص چاپ آم..
17 May دستورالعمل جدید برای بازگشایی نمایشگاه ها
xlargelabel 13 442
انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی UFI، روز گذشته یک سند چارچوب برنامه‌ریزی جهانی برای بازگشایی نمایشگاه‌ها و رویدادهای تجاری B۲B، پس از Covid-۱۹ منتشر کرد.گسترش‌نیوز: این سند با عنوان "راهنمای موقت" برای برگزار کنندگان، سایت‌ها و پیمانکاران منتشر شده و راهن..
02 Aug آشنایی با چاپ تامپو
xlargelabel 10 936
چاپ تامپو و آشنایی کامل با آنچاپ تامپو به دلیل امکانات زیاد و هزینه پایین چاپ در بسیاری از موارد چاپ در صنعت و هدایایی تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد.با مطالعه ی موارد زیر شما پاسخ «چاپ تامپو چیست» را به خوبی دریافت خواهید کرد.این نوع از چاپ کالا ..
02 Aug معرفی انواع برچسب های هلوگرامی
xlargelabel 14 501
معرفی انواع برچسب های هولوگرامیبرچسب های هولوگرامیدر ادامه ی این مقاله به بررسی برچسب های هولوگرامی و موضوعات زیر میپردازیم:محصولات هولوگرامیهولوگرام دو بعدیبرچسب های هولوگرامی بازتابندهبرچسب های ضمانتی هولوگرامبرچسب های هولوگرامی تبلیغاتیهولوگرام ها..
02 Aug چاپ سیلک چیست
xlargelabel 5 421
چاپ سیلک‌اسکرین یا «چاپ سیلک» روشی برای چاپ تصویر است. در این روش از پارچه با توری با سوراخ‌های بسیار ریز استفاده می‌شود. توری در قابی ثابت می‌شود. تصویر مورد نظر روی این توری نقش می‌شود. سپس بخش‌هایی از تصویر که نباید رنگ بخورد با ماده‌ای مسدود کنند..
26 Jul سال 99-سالی که نکوست از بهارش پیداشت.
xlargelabel 35 410
شیوع ویروس کرونا یکی از متفاوترین آغازها را به نام سال 1399 ثبت کرد. شروعی با قرنطینه و آینده ایی نامشخص برای اجتماع و کسب وکار.در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونادر صنعت چاپ و چاپخانه ها این اتحادیه با وزارت بهداشت مکاتباتی صورت داد و مجوز دریافت ..
نمايش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)