منو
سبد خرید

بلاگ

29 Jul برچسب اموال چیست ؟
xlargelabel 0 12
چاپ برچسب اموال (لیبل اموال)چاپ برچسب اموال (لیبل اموال)برچسب اموال مانند هولوگرام و لیبل گچی به عنوان یکی از برچسب های امنیتی شناخته میشود. این برچسب با توجه به قابلیت های خود ابزاری برای شماره گذاری لوازم و ابزارهای موجود در شرکت و همچنین پلمپ بسته..
15 Jun تاریخچه انواع روش های چاپ
xlargelabel 0 40
تاریخچه و انواع روش‌های چاپهمان‌قدر که امروزه خواندن مطالب اینترنتی روی صفحه کامپیوتر لذت دارد، در قرن 15 میلادی خواندن یک کتاب‌  لذت داشت و جالب به نظر می‌رسید. زیرا در آن زمان تکنولوژی چاپ تازه شروع به فعالیت کرده‌بود و اختراع دستگاه‌های چاپ پرسی ج..
06 Jun نمایشگاه چاپ و بسته بندی ترکیه 2020  تاریخ 30مهر الی 03آبان 1399
xlargelabel 0 47
نمایشگاه صنعت بسته بندی استانبول از ۳۰ مهر الی ۰۳ آبان ۱۳۹۹ در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. نمایشگاه صنعت بسته بندی استانبول بزرگترین رویداد بسته بندی ترکیه می باشد. بیش از ١٢٠٠ غرفه دار، برنامه های آموزشی الهام بخش و جوایز و نمایش های ویژ..
26 May چاپ ترنسفر
xlargelabel 0 52
یکی از مهم ترین روش های چاپ ، چاپ ترانسفر می باشد . این چاپ با کیفیت بسیار بالا و سازگاری بالا با محیط زیست بسیار مورد توجه صاحبان مشاغل قرار گرفته است . برخلاف دیگر چاپ ها که باعث آلودگی محیط خواهد شد ،  در این چاپ کاغذ های چاپی با مرکب مخصوص چاپ آم..
17 May دستورالعمل جدید برای بازگشایی نمایشگاه ها
xlargelabel 0 53
انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی UFI، روز گذشته یک سند چارچوب برنامه‌ریزی جهانی برای بازگشایی نمایشگاه‌ها و رویدادهای تجاری B۲B، پس از Covid-۱۹ منتشر کرد.گسترش‌نیوز: این سند با عنوان "راهنمای موقت" برای برگزار کنندگان، سایت‌ها و پیمانکاران منتشر شده و راهن..
02 Aug آشنایی با چاپ تامپو
xlargelabel 2 179
چاپ تامپو و آشنایی کامل با آنچاپ تامپو به دلیل امکانات زیاد و هزینه پایین چاپ در بسیاری از موارد چاپ در صنعت و هدایایی تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد.با مطالعه ی موارد زیر شما پاسخ «چاپ تامپو چیست» را به خوبی دریافت خواهید کرد.این نوع از چاپ کالا ..
02 Aug معرفی انواع برچسب های هلوگرامی
xlargelabel 0 73
معرفی انواع برچسب های هولوگرامیبرچسب های هولوگرامیدر ادامه ی این مقاله به بررسی برچسب های هولوگرامی و موضوعات زیر میپردازیم:محصولات هولوگرامیهولوگرام دو بعدیبرچسب های هولوگرامی بازتابندهبرچسب های ضمانتی هولوگرامبرچسب های هولوگرامی تبلیغاتیهولوگرام ها..
02 Aug چاپ سیلک چیست
xlargelabel 0 69
چاپ سیلک‌اسکرین یا «چاپ سیلک» روشی برای چاپ تصویر است. در این روش از پارچه با توری با سوراخ‌های بسیار ریز استفاده می‌شود. توری در قابی ثابت می‌شود. تصویر مورد نظر روی این توری نقش می‌شود. سپس بخش‌هایی از تصویر که نباید رنگ بخورد با ماده‌ای مسدود کنند..
26 Jul سال 99-سالی که نکوست از بهارش پیداشت.
xlargelabel 0 51
شیوع ویروس کرونا یکی از متفاوترین آغازها را به نام سال 1399 ثبت کرد. شروعی با قرنطینه و آینده ایی نامشخص برای اجتماع و کسب وکار.در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونادر صنعت چاپ و چاپخانه ها این اتحادیه با وزارت بهداشت مکاتباتی صورت داد و مجوز دریافت ..
15 Sep وبلاگ ما راه اندازی شد
xlargelabel 7 13363
سعی بر این میکنیم تا اخبار و تکنولوژی های روز صنعت چاپ رو در اخیار شما عزیزان قرار دهیم ...
15 Sep انتقال سرورهای تلگرام
opencart 3 7958
تست : اولین دیتاسنتر ابری بخش خصوصی ایران که طی ۳ سال گذشته با استفاده از توان طراحی و پیمانکاری داخلی با ظرفیت ۲۰ هزار سرور مجازی و با سرمایه‌ گذاری ۴۰ میلیارد تومانی در فضایی به وسعت ۱۵۰۰ متر مربع در شرکت افرانت احداث شده امروز توسط وزیر ارتباطات ر..
15 Sep تکنیک های چاپ هلوگرام
xlargelabel 2 9801
تکنیک های چاپ لیبل و هولوگرامتکنیک های چاپ لیبل و هولوگرام ، در دهه گذشته شاهد ورود ماشین های چاپ لیبلی و هولوگرام بودیم که از سرو موتور (Servo motors ) استفاده می کردند.گرچه موتورهای سرو، فن آوری های جدیدی محسوب نمی شوند، ولی زمانی در ماشین های چاپ ..
نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)